fbpx

Як без неприємних наслідків збільшити губи

Це питання задають більшість клієнток косметологічних центрів. Це й не дивно, адже хто не мріє про пухкі спокусливі губки. Проте надивившись страшних передач і жахливих фотографій в Інтернеті багато жінок відмовляються від своєї мрії мати губи як у Анджеліни Джолі. Тому ми рекомендуємо Вам слідувати наступним правилам, щоб уникнути небажаних наслідків.

Перш за все, Ви чітко повинні знати, що і наскільки Ви хочете змінити. Якщо сумніваєтесь, спробуйте скористатись блисками або помадами для збільшення губ. Такі засоби створені на основі різних подразнюючих компонентів, які викликають тимчасовий прилив крові до губ, тим самим збільшуючи їх в об’ємі.

По-друге, потрібно знати, що будуть колоти.

Коли дівчина обирає собі процедуру наповнення губ, вона повинна обов’язково і точно знати, який препарат їй будуть колоти. Наприклад, сучасним препаратом для моделювання контуру і об’єму губ є гіалуронова кислота, яка має біосинтетичне походження. На сьогоднішній день, на ринку представлено безліч препаратів гіалуронової кислоти, які відрізняються по щільності, зручності в роботі для самого майстра.

По-третє, обов’язково потрібно проконсультуватись зі спеціалістом, який буде безпосередньо проводити процедуру. У нього обов’язково повинна бути медична освіта і сертифікат про проходження курсів по контурній пластиці волюмізації (бажано не один).

В яких випадках слід міняти форму і об’єм губ?

Існує декілька випадків, коли нам потрібно збільшити чи змінити губи. Перший з них – це від природи маленькі губи, які з народження мають досить не великий розмір, характеризуються вираженою візуальною асиметрією чи відрізняються дуже дивною формою.

Другий момент, коли слід збільшувати губи – естетична складова. Губи завжди були дуже сильною сексуально атрактивною ознакою. На думку багатьох пацієнток, пухкі губи – це ознака сексуальності.

 

Що буде, якщо все зробити правильно?

Збільшити губи досить просто, препарати, які використовуються, мають здатність розсмоктуватись, тому форма відновлюється протягом 5-18місяців. Сама процедура досить ефективна, так як вона ще буде виступати профілактикою передчасного старіння і появи так званих кісетних вертикальних зморшок навколо рота, які максимально видають вік жінки.

Що рекомендують лікарі дівчатам, які вирішили збільшити губи?

Хороші спеціалісти завжди відштовхуються від бажань пацієнта. Коли клієнт приносить красиву картинку, а спеціаліст в цей час бачить, що початковий матеріал не дозволить добитись подібного, найголовніше – не давати пустих обіцянок.

Також хороші спеціалісти, як естетисти, повинні нести в суспільство красу і стандарти цієї краси. Дуже часто доводиться відмовляти пацієнтів не робити маргінальну чи сильно виражену, велику форму губ.

Ми рекомендуємо починати з 1-2 шприців препарату, а в подальшому, через декілька місяців, приймати рішення про їх (можливе) сильніше збільшення.

Важливо відзначити, що на сьогодні існують модні тенденції по збільшенню губ:т.н. babyface, коли незалежно від міміки людини губи здаються злегка усміхненими. Сміло можна стверджувати: не усім пацієнтам пасує babyface! І незалежно від того, що це модна тенденція, ми приходимо до висновку: навіть збільшені чи виправлені по формі губи не повинні кидатись в очі.

Коли після контурної пластики пацієнтка виглядає так, що усі оточуючі помічають, що щось ледь змінилось, але не можуть визначити конкретно що – саме в таких випадках можливо резюмувати успіх загального результату.

d

Вітаємо в ЄВА

Центр здоров’я та краси «Єва» -це комплекс декількох напрямків, які гармонійно доповнюють один одного,створюючи збалансовану систему. Як і раніше , кожен наш клієнт для нас унікальний.