fbpx

Вітаміни

Для збереження краси та молодості жінки в сучасному ритмі життя потрібні не лише позитивні емоції, гарний настрій та регулярні візити до косметолога. Незамінними в цьому питанні є вітаміни. Коли ж їх не вистачає, з’являються такі проблеми, як сухість губ, ламкість нігтів, лущення шкіри, і цей список можна продовжувати нескінченно.

В ідеалі всі необхідні вітаміни і мікроелементи людина повинна отримувати через продукти харчування: свіжі овочі, фрукти і ягоди, молочні продукти, злаки, горіхи і т.п. На жаль, сучасна людина, особливо житель мегаполісу, практично позбавлений такого шансу. Хімічні добавки присутні практично у всіх продуктах, навіть у тих, які ми купуємо на ринку. Науково доведено, що є кілька головних вітамінів, що забезпечують красу волосся, нігтів і еластичність шкіри.

Вітамін Е – потужний антиоксидант, уповільнює процеси старіння, бере участь у регуляції роботи статевих залоз, нормалізації менструального циклу. Необхідний для регенерації тканин, знижує ймовірність утворення рубців і пошкоджень шкіри.

Вітамін С – вітамін краси. Він також має антиоксидантну дію. До того ж, аскорбінова кислота регулює утворення і руйнування меланіну. Тому при її недоліку у великій кількості з’являються веснянки, пігментні плями і родимки.

Вітамін А – бере участь у регуляції процесів росту, обміну речовин, роботи імунної системи. Нестача цієї речовини в організмі призводить до сухості шкіри, утворення тріщин на стопах і на долонях. При цьому шкіра рук стає, як пергамент, а в куточках губ з’являються виразки – заїди.

Вітаміни групи В впливають на роботу нервової системи. Коли їх не вистачає, збільшується втомлюваність, сонливість, часті депресії і нервові зриви. Погіршується зір, з’являється печіння в очах і почервоніння повік. Вітамін В5 перешкоджає випаданню волосся, а вітамін В9 необхідний для нормальної роботи репродуктивної системи.

Вітамін Н (біотин) необхідний для красивої шкіри і здоров’я слизових оболонок. Він є джерелом сірки, яка бере участь у синтезі колагену – структурного компонента шкірних покривів, волосся, нігтів.

Вітамін D підвищує здатність організму протистояти шкірним захворюванням. Крім того, він бере участь в регуляції процесів росту і розвитку кісток, активності щитовидної залози, згортання крові.

Можна взагалі не приймати вітаміни і використовувати тільки натуральні джерела речовин життя. А можна періодично проходити курс вітамінізації комплексними вітамінами. Така профілактика дозволить організму перебувати в повній «бойовій» готовності, протистояти небезпечним вірусам і бактеріям, а також агресивним умовам середовища.

d

Вітаємо в ЄВА

Центр здоров’я та краси «Єва» -це комплекс декількох напрямків, які гармонійно доповнюють один одного,створюючи збалансовану систему. Як і раніше , кожен наш клієнт для нас унікальний.