fbpx

Пілінг обличчя GLYMed

У більш глибоких шарах епідермісу живі клітини постійно діляться і просуваються до зовнішнього шару, де гинуть і злущуються. Правильний «колообіг» клітин забезпечує здоровий вигляд і молодість шкіри. З віком, а також через вплив різних негативних факторів процес омолодження шкіри порушується і сповільнюється.

Щоб допомогти своєчасному оновленню клітин шкіри спеціалісти нашого Центру призначають пілінг. 

Пілінг (ексфоліація) – це косметична процедура, під час якої відлущують, а потім видаляють неживі клітини ороговілого верхнього шару шкіри.

Правильно підібраний пілінг дає виразні результати. За ступенем впливу на шкіру розрізняють три види пілінгу: поверхневі, серединні та глибокі. Поверхневі пілінги у Центрі краси та здоров’я «Єва» ми зазвичай рекомендуємо підліткам і молодим клієнтам для поліпшення кольору шкіри, звуження пор, розгладження нерівностей, корекції пігментації і наслідків вугрової хвороби. Дія серединних пілінгів більш виражена. Вони на додаток до результатів поверхневих здатні зменшувати глибину зморшок і призводити до негайної регенерації шкіри. Глибокий пілінг роблять, відповідно до рекомендацій, люди середнього і старшого віку. При цьому, потрібні умови для його виконання, а потім пацієнта чекає відновлення.

У нашому Центрі ми використовуємо професійну лінію пілінгів та ексфоліантів GlyMedPlus (Америка) – високоякісні пілінги, коктейлі фармацевтичного класу, які крім поєднання кислот та ензимів у своєму складі мають активні інгібітори тирозинази (блокують утворення пігментації) антиоксиданти та протизапальні елементи, які роблять дію пілінгу менш агресивною та більш прогнозованою. 

Спеціалісти Центру «Єва» гарантують отримання видимого і стійкого результату разом з американськими пілінгами GlyMedPlus таких програмах:

  • Лікування акне
  • Усунення гіперпігментації
  • Комплексна anti-age терапія
  • Корекція фото та хроностаріння
  • Усунення рубців та постакне пігментації

Вартість процедури від 850 до 1350 гривень

g

Наші новини

d

Вітаємо в ЄВА

Центр здоров’я та краси «Єва» -це комплекс декількох напрямків, які гармонійно доповнюють один одного,створюючи збалансовану систему. Як і раніше , кожен наш клієнт для нас унікальний.