fbpx

Масаж обличчя

Він сприяє поліпшенню кровообігу і нормалізації обміну речовин, полегшує виділення продуктів обміну, тобто, масаж допомагає шкірі дихати, і тим самим протидіє застою крові, зміцнює тканину і м’язи, коригує форму обличчя, довше зберігає шкіру гладкою, молодий і еластичною

У нашому Центрі спеціалісти запропонують Вам  кілька видів масажу обличчя. Один із самих основних це класичний.

Якщо говорити про класичний масаж обличчя, то він запобігає несвоєчасному в’яненню і старінню шкіри.

Крім перерахованих вище позитивних ефектів, такий масаж сприяє зняттю напруги, поліпшенню кольору обличчя, насиченню її киснем, допомагає боротися з зневодненням шкіри.

Показання:

Тьмяна шкіра, низька пружність і еластичність, суха або жирна шкіра, набряклість обличчя, з профілактичною метою з 25 – 30 років.

 

Пластичний масаж обличчя або як його ще називають скульптурним чи міофасціальним. Щоб зрозуміти його суть, нагадаємо будову обличчя. Під шкірою міститься жирова клітковина, під клітковиною — м’язи та фасції. Фасціями називають листи сполучної тканини, які відокремлюють м’язи від інших тканин і один від одного. Так, міофасціальний масаж обличчя впливає не лише на поверхневі, а й на глибокі тканини. М’язи та фасції формують структуру обличчя, саме порушення в глибоких тканинах спричиняють найбільш виражені зовнішні ознаки старіння, тому правильний вплив на них має виражений антивіковий ефект, який можна порівняти з хірургічним підтягуванням обличчя.

Пластичний масаж виконує лише кваліфікований спеціаліст Центру краси та здоров’я «Єва», який пройшов навчання. Аматорські спроби пов’язані з високим ризиком ушкодження тканин.

 

Лімфодренажний масаж

Лімфодренажний масаж — вид лікувального масажу, який спрямований на відновлення лімфотоку. Всі рухи в цій техніці виконуються спеціалістом Центру краси та здоров’я «Єва»  за ходом руху лімфи в лімфатичних судинах, від органів до лімфовузлів. Такий вплив усуває набряклість, підтягує тканини обличчя, забезпечує відчуття свіжості, після курсу масажу поліпшується структура шкіри, зникають дрібні шкірні проблеми, оскільки з тканин ефективніше виводяться токсини. Обличчя схудле та молодше на вигляд, хоча зміни викликані не зменшенням жирового прошарку, а видаленням надлишку рідини та поліпшенням обмінних процесів.

 

Уже після першого сеансу масажу у нашому Центрі Ви отримаєте помітно хороший результат, не залежно від того який вид масажу оберете. Однак рекомедуется курс 10-15 процедур для підтримки найкращого ефекту. Тривалість масажу 30 хвилин. Рекомендується 1-2 курси на рік.

g

Наші новини

d

Вітаємо в ЄВА

Центр здоров’я та краси «Єва» -це комплекс декількох напрямків, які гармонійно доповнюють один одного,створюючи збалансовану систему. Як і раніше , кожен наш клієнт для нас унікальний.