fbpx

Чистка обличчя

 1. Ручна.
 2. Механічна.
 3. Ультразвукова.
 4. Комбінована.

Ручна або мануальна чистка обличчя виконується у Центрі краси та здоров’я «Єва» лікарем-косметологом і є базовою процедурою. Наші спеціалісти рекомендують дану процедуру для жирної, щільної шкіри з великою кількістю комедонів. Дозволяє дістатися до закритих прищів і устя сальних залоз. Механічна чистка обличчя доповнює мануальну використанням спеціальних інструментів, таких як ложка Уна, голка Відаля.

Ультразвукова чистка обличчя – це апаратне очищення шкіри шляхом впливу на неї ультразвуковими хвилями. Виступає щадною і нетравматичною процедурою. Спеціалісти Центру краси та здоров’я «Єва» рекомендують дану процедуру для власниць  для нормальної, чутливої ​​або комбінованої шкіри. 

Комбінована чистка обличчя передбачає спільне застосування трьох вищезгаданих методів. Дає помітний результат при одноразовій процедурі та забезпечує стабільний ефект при регулярних періодичних сеансах.

Етапи проведення чистки обличчя у Центрі краси та здоров’я «Єва»:

 1. Огляд шкіри, виключення протипоказань.
 2. Видалення макіяжу і очищення шкіри.
 3. Нанесення спеціального засобу для розм’якшення шкіри та розкриття пор.
 4. Безпосередньо чистка обличчя.
 5. Нанесення заспокійливої, підсушуючої маски.
 6. Нанесення протизапального, загоювального крему.
 7. Рекомендації з догляду за обличчям.

Тривалість процедури становить  в середньому 60 хвилин, та може змінювати в залежності від стану шкіри. Дана процедура може поєднуватися з іншими лазерними та апаратними методиками.

Механічна чистка
850 грн.
Ультразвукова чистка
800 грн.
Комбінована чистка
грн. 850
Чистка спини
990 грн.
g

Наші новини

d

Вітаємо в ЄВА

Центр здоров’я та краси «Єва» -це комплекс декількох напрямків, які гармонійно доповнюють один одного,створюючи збалансовану систему. Як і раніше , кожен наш клієнт для нас унікальний.