fbpx

Ботокс

Особливості дії ботулотоксину полягають у його здатності підтягувати шкіру, робити її більш пружнішою та красивішою. Учені неодноразово займалися дослідженням такого препарату та дійшли висновку, що він перешкоджає роботі м’язів, що сповільнює природний процес старіння шкіри. Щоб розуміти ефект від такого засобу, потрібно розібратися із принципом дії ботокса.

Введення ін’єкцій препарату виконується безпосередньо у мімічні зморшки, завдяки чому вони перестають реагувати на мозкові сигнали. Тобто завдяки цьому м’язи перестають скорочуватися, а отже зморшки не виникають. Така «паралізація» триває не весь час, згодом результат потрібно буде поновлювати.

Проведення процедури можна поділити на декілька етапів:

  • спочатку шкіра обробляється антисептиком;
  • після цього косметолог виконує розмітку, куди планується введення ін’єкцій;
  • далі відбувається безпосереднє введення препарату.

Як проходить процедура?

Для такої маніпуляції зазвичай використовують надзвичайно тоненькі голки, які не будуть залишати слідів на обличчі. Частіше за все такі маніпуляції виконуються в зоні очей, на лобі, біля кутиків губ.

Проведення ін’єкцій триває 15-25 хвилин.

Особливість ботокса – його дія відчувається не одразу. Спостерігати перший ефект можна через 24-72 години, інколи – через 14 днів. Це залежить від індивідуальних особливостей шкіри. Оскільки ботокс – токсин, то він може виводитися із організму через певний час. Середня тривалість результату – 6 місяців. Потім м’язи знову «оживуть», доведеться повторити процедуру.

Найважливіша перевага ботулотоксину – мінімальне травмування шкіри. Якщо порівнювати ці маніпуляції із пластичними операціями, то після ботокса відновлення обличчя відбувається набагато швидше і безболісно. 

Також до переваг такої процедури відносять:

  1. Суттєве розгладжування зморшок. Завдяки проведенню таких ін’єкцій вдається суттєво покращити рівень пружності шкіри, при цьому абсолютно не травмуючи її.
  2. Можливість провести зміни рис обличчя, позбавитися від недоліків. Завдяки таким ін’єкціям можна приховати асиметрії обличчя, змінити його овал. Крім цього, процедура дозволяє позбутися від нерівностей та шрамів на обличчі.
  3. Відсутність больових відчуттів. Ін’єкції проводять під місцевим обезболюванням завдяки чому пацієнти нічого не будуть відчувати під час проведення маніпуляцій.

Після повернення із салону можна спокійно повернутися до звичайних справ, оскільки тривала реабілітація відсутня.

g
1 ділянка
2200 грн.

Наші новини

d

Вітаємо в ЄВА

Центр здоров’я та краси «Єва» -це комплекс декількох напрямків, які гармонійно доповнюють один одного,створюючи збалансовану систему. Як і раніше , кожен наш клієнт для нас унікальний.