fbpx

Косметологічне омолодження та догляд за обличчям Дерматологія і трихологія Схуднення та догляд за тілом
SPA-обгортання
aa Регенеративна медицина та клітинне омолодження
DETOX BATHS

Принцип дії?

Гіалуронова кислота допомагає утримувати вологу усередині шкіри, визначаючи кількість води в тканинах і притягаючи її до себе. Це і надає шкірі сяючий і здоровий вигляд, роблячи її більш пружною і еластичною. 

Залежно від препаратів, які використовує спеціалість Цетру краси та здоров’я Єва, під час процедури ви можете отримати терапію як “гіалуронкою” в чистому вигляді, так і препаратами з гіалуроновою кислотою і іншими компонентами: пептидами, вітамінами, мікроелементами, екстрактами рослин, біокомплексами. Всі вони діють як бустер, посилюючи дію “гіалуронки”.

Показання до біоревіталізації

 • Сухість, зневоднення, шкіри;
 • Зниження тургору і еластичності шкіри;
 • Поява дрібних зморшок та зморшок, викликаних зневодненням шкіри;
 • Необхідність відновлення шкіри після травматичних процедур (біоревіталізацію часто призначають після серединних пілінгів, лазерної шліфовки або пластичних операцій);
 • Куріння, алкоголь, стреси, викликають тьмяність шкіри;
 • Надлишок ультрафіолету, який викликає фотостаріння, пігментацію і зниження еластичності шкіри.

Як проходить процедура?

На першому етапі процедури спеціаліст очищає шкіру. Під час другого на обличчя наноситься спеціальна знеболююча мазь або гель. Після того, як обличчя трохи заніміє, гіалуронова кислота вводиться під шкіру дуже тонкою голкою. Уколи краси робляться на відстані кількох міліметрів один від одного по всьому периметру обличчя. У цілому, процедура займає близько 30 хвилин.

Скільки необхідно процедур?

Зазвичай лікар призначає біоревіталізацію курсом у 4-8 процедур з перервою на 4-7 днів між сеансами. Кількість і частота процедур залежить від стану шкіри.

g
Препарат Juviderm
6300 грн.
Полінуклеотиди
4000 грн.

Plenhyage XL – 2 мл

Записатися на прийом!
  Центр краси та здоров'я

  “Єва” – багатопрофільний сімейний медичний центр, який орієнтується на відновлення та підтримку здоров’я та краси. Для цього ми маємо усе необхідне – кваліфіковані лікарі та спеціалісти, сучасні технології та безумовно уважне ставлення персоналу Центру “Єва”.

  • ПРОФЕСІОНАЛІЗМ
  • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ПІДХІД
  •  ЄВРОПЕЙСЬКІ СТАНДАРТИ
  • НОВІТНЄ ОБЛАДНАННЯ

  Наші новини

  d

  Вітаємо в ЄВА

  Центр здоров’я та краси «Єва» -це комплекс декількох напрямків, які гармонійно доповнюють один одного,створюючи збалансовану систему. Як і раніше , кожен наш клієнт для нас унікальний.