fbpx

ELOS – омолодження

Елос-омолодження дає комплексний ефект омолодження обличчя:

  1. Розгладження зморшок;
  2. Підтягування шкіри (безопераційна підтяжка обличчя). Елос-омолодження підходить у випадках птозного типу старіння.
  3. Ліфтинг області овалу обличчя і шиї (овал обличчя підтягнути можна дуже швидко);
  4. Омолодження шкіри обличчя, грудей і рук і навіть живота і сідниць.

Різні види пігментації, судинні зірочки, розтяжки і в’ялість шкіри – все це ще ніколи не долали настільки успішно. ELOS-омолодження оптимально як для поліпшення стану зрілої шкіри у жінок і чоловіків, так і для профілактики старіння: почніть використовувати його з 30 років. Але, природно, віковий поріг для початку застосування антивікових апаратних процедур суто індивідуальний: комусь оптимально почати проводити їх з 25 років, комусь – з 40. Доцільність і наявність показань для процедури необхідно обговорювати в індивідуальному порядку з косметологом.

Перевага

  1. Процедура дозволяє вирішити широкий спектр проблем: від наявності зморшок до пігментації, судинних “зірочок”, кератозу, постакне, розацеа, розширених пор. Цей метод – комплексний і націлений не на вирішення якої-небудь однієї проблеми, а на все разом.
  2. Ефект від процедури дійсно зберігається надовго.
  3. Процедура має мінімум протипоказань. Вони, природно, обговорюються з фахівцем в індивідуальному порядку.
  4. Методика досить щадна, тому цілком може застосовуватися до 30 років. На відміну від багатьох інших процедур, не відрізняється високою травматичністю для шкіри.
  5. Процедура елос-омолодження запускає природні механізми відновлення шкіри. Тому, вона як би стимулює шкіру використовувати власні ресурси.
  6. Якщо і виникають якісь негативні наслідки використання апарату або побічні ефекти, то як правило, мова йде про недотримання технології або низької кваліфікації косметолога, який проводить процедуру.

Як проходить?

Процедура Елос омолодження позбавлена тих незручностей, які виникають при лазерному омолодження шкіри або при фотоомолоджування. У даних процедурах основний метод усунення судинних порушень і гіперпігментації – це термолиз. При цьому дефект часто знаходиться досить глибоко, і впливати на нього без пошкодження верхнього шару – епідермісу, досить складно.

Раніше застосовувалися дві основні технології: лазери (монохромне лазерне випромінювання) і IPL (інтенсивне імпульсне випромінювання) істотно обмежували свій вплив через те, що «нагрівали» не тільки дефекти – мішені, але і прилеглі тканини. Ризик опіку був дуже великий. Сьогодні ж, процедура у Центрі краси та здоров’я «Єва»  дійсно безпечна, ризик виникнення побічних ефектів досить низький.

Коли на шкіру впливає ELOS-апарат, відчуття дискомфорту зведені до мінімуму, застосовувати знеболюючі препарати не потрібно. І якщо порівнювати з такою технологією, як лазерне омолодження, то спалаху під час ELOS-процедури менш яскраві, не шкодять зору і не дратують верхній шар шкіри.

Наші новини

d

Вітаємо в ЄВА

Центр здоров’я та краси «Єва» -це комплекс декількох напрямків, які гармонійно доповнюють один одного,створюючи збалансовану систему. Як і раніше , кожен наш клієнт для нас унікальний.