fbpx

Навіщо потрібен вітамін С?

Вітамін С або аскорбінова кислота, є одним з найнеобхідніших вітамінів для шкіри обличчя. Як і багато інших вітаміни, захищає і відновлює шкіру. Він стимулює вироблення колагену, сприяє зміцненню судин і швидкому загоєнню ран.

При недостачі його в організмі спостерігаються нездоровий колір обличчя, синці під очима, судини стають занадто тендітними.

По суті, аскорбінова кислота – це органічна речовина – одна з ключових складових в здоровому харчуванні людини, яка впливає практично на всі життєві функції організму. А чи знаєте ви, що людський організм, на відміну від більшості наземної фауни, може самостійно синтезувати вітамін С лише перші два місяці життя? Далі ми повинні заповнювати його запаси тільки ззовні, з їжею.

Сучасною наукою доведено, що вітамін С є вітаміном номер один для нашого організму, так як вітамін С:

– Підвищує опірність організму до інфекційних і застудних захворювань;

– Знижує рівень холестерину, очищає кровоносні судини;

– Попереджає атеросклероз;

– Зміцнює імунну систему;

– Протидіє кровотечі ясен;

– Збільшує всмоктування заліза в організм, послаблює алергічні симптоми;

– Є профілактичним засобом онкологічних захворювань;

– Виводить нікотин;

– Необхідний при застосуванні хіміотерапії і опромінення;

– Є потужним антиоксидантом;

– Прискорює загоєння ран і опіків;

– Добре діє на шкіру, так як збільшує вироблення колагену.

Виходячи з перерахованого вище, потреба організму у вітаміні С очевидна. 

На жаль, в ході еволюції людський організм втратив здатність сам виробляти вітамін С, і тому ми повинні отримувати його ззовні з їжею або харчовими добавками.

Також необхідно пам’ятати, що вітамін С не зберігається в продуктах в процесі їх варіння, смаження і т.д.

На сьогоднішній день середня добова норма споживання вітаміну С становить 120 мг. Більше вітаміну С слід вживати курцям (1 сигарета знищує 25 мг вітаміну С), жителям великих забруднених міст, при лікуванні антибіотиками, під час епідемії грипу, в разі орального прийому протизаплідних засобів.

За даними статистики, 80% населення України страждають нестачею вітаміну С навіть в осінньо-літній період. Ознаками нестачі в організмі вітаміну С є: швидка стомлюваність, схильність до застуд, блідість, кровотечі, особливо з дрібних судин, з ясен, повільне загоєння ран.

Хімічно синтезовані полівітаміни проблем не вирішують: організм засвоює такі препарати лише на 20-25%. Ми повинні віддати перевагу або натуральним продуктам високої якості, або вітамінам натурального походження.

d

Вітаємо в ЄВА

Центр здоров’я та краси «Єва» -це комплекс декількох напрямків, які гармонійно доповнюють один одного,створюючи збалансовану систему. Як і раніше , кожен наш клієнт для нас унікальний.