fbpx

Фотостаріння

Старіння – це абсолютно нормальний фізіологічний процес організму. Але існує безліч факторів, які прискорюють даний процес. Одним із них є вплив УФ-випромінення. Без сумніву, ми потребуємо сонячне світло і не можемо від нього відмовитись, так як це основне джерело життя на Землі. Але необхідно чітко розрізняти корисні та шкідливі для нас дози УФ, щоб призупинити процеси фотостаріння.
УФ- випромінення ділиться на УФА-, УФВ- і УФС- діапазони. Основну роль у розвитку ознак фотостаріння відіграють УФВ- і УФА-промені. Випромінення запускає в організмі певні фотохімічні реакції, продуктами яких є вільні радикали, які в свою чергу, руйнують колаген, кератиноцити та імунну систему взагалі. Процес старіння шкіри на 80% залежить від вільних радикалів.
Сучасна естетична медицина пропонує величезний арсенал засобів для боротьби з проявами фотостаріння. В нашому Центрі краси та здоров’я для боротьби із фотостарінням ми використовуємо наступні процедури: пілінги, елос-омолодження, лазерна біоревіталізація, кріотерапія, ін’єкційні методики, зокрема PRP терапія,професійні догляди на основі рутину та вітаміну С. Велике значення надається препаратам, які забезпечують антиоксидантний і протизапальний ефект, що дозволяє організму боротись з вільними радикалами.
УФ-випромінення може нанести величезної шкоди, якщо не захищатись за допомогою сонцезахисних засобів і не дотримуватись режиму інсоляції. Пам’ятайте, відмовлятись від сонця не потрібно, але також не слід ним зловживати!

d

Вітаємо в ЄВА

Центр здоров’я та краси «Єва» -це комплекс декількох напрямків, які гармонійно доповнюють один одного,створюючи збалансовану систему. Як і раніше , кожен наш клієнт для нас унікальний.