fbpx

Вітаємо в Центрі здоров'я та краси "Єва"

"Єва" - багатопрофільний сімейний медичний центр, який орієнтується на відновлення та підтримку здоров'я та краси. Для цього ми маємо усе необхідне - кваліфіковані лікарі та спеціалісти, сучасні технології та безумовно уважне ставлення персоналу Центру.

w
Пройшла курс хімічних пілінгів у косметолога Анастасії, дуууже задоволена результатом! Вирішили мою проблему з якою звернулася!
Ніколи не могла подумати, що пілінги дають такий крутий результат. Дякую спеціалістам «Єви» за підбір процедури і якісну роботу.
Вже не перший рік проходжу курс пілінгів у косметолога Людмили. Задоволена на всі 100% результатами, шкіра красива, колір шкіри рівний і не помітно слідів після літнього сонечка!
Вже після першої процедури зменшилися набряки. Масажист профі!
Галя - супер спеціаліст, результат «на лицо» як то кажуть! Обов’язково прийду ще не на одну процедуру). Катя -Лімфодренажний масаж
s
instagram posts
d

Вітаємо в ЄВА

Центр здоров’я та краси «Єва» -це комплекс декількох напрямків, які гармонійно доповнюють один одного,створюючи збалансовану систему. Як і раніше , кожен наш клієнт для нас унікальний.