Тредліфтинг

 

Фото4

Тредліфтинг або підтяжка обличчя мезонитками – це інноваційна програма підтяжки та відновлення контуру обличчя з допомогою полідіоксанових ниток, що з часом самостійно розсмоктуються. Вони формують «3D каркас» для проблемної зони, повертаючи їй «молоду форму».
Якщо говорити предметно, то така підтяжка допомагає зменшити кількість зморшок, підняти обвислі щоки і підборіддя, змоделювати овал та контури обличчя.
Мезонитка – це надзвичайно тонка нитка (всього 0,3 мм), виготовлена з синтетичного матеріалу полідіоксанону і верхнього шару полімолочної кислоти (необхідна для зволоження шкіри в момент вживлення ниток). З допомогою спеціальної голки нитка вводиться в підшкірний шар і формує так званий «каркас» обличчя.
Нитки для підтяжки обличчя гіпоалергенні і абсолютно безпечні для організму. До того ж вони настільки тонкі, що їх не буде видно під шкірою, навіть, якщо вона у вас дуже тонка і світла. Існує кілька різновидів таких ниток, які саме обрати, визначає лікар.
Після проведення тредліфтінгу шкіра не виглядає натягнутою, а самі мезонитки розсмоктуються за 180-230 днів. Однак підтяжка контуру обличчя відбувається не лише завдяки присутності ниток: матеріал, з якого виготовлені нитки, стимулює активне вироблення природного колагену, тому після розсмоктування ниток, оновлений контур обличчя зберігається ще 2 роки. До того ж вироблення колагену поліпшує колір та пружність шкіри, з’являється свіжість та приємний рум’янець.
Підтяжка мезонитками не має вікових обмежень. Найчастіше цю процедуру проходять жінки після 40 років, коли вікові зміни стають більш помітними.
Дізнатись ціну