Прокол вушок

 

фото41

Найпоширенішим видом пірсингу вважається проколювання вух. Ця процедура має давні історичні корені і популярна практично у всіх народів світу. Жінки, та й чоловіки, що носять сережки і кільця у вухах, висловлюють свою індивідуальність, підкреслюючи таким чином стиль і природну красу обличчя, тіла. Прикраса з золота і срібла, що доповнює вухо, розкриває образ людини будь-якого соціального статусу. Сережки носять всі: і школярі, і студенти, і зірки шоу-бізнесу, і домогосподарки, і бізнесмени …

Сережки – відмінний подарунок коханій людині до Дня народження, весілля або ювілею. Але як їх носити, якщо не проколоти вуха?

Традиційно, раніше дірочки для сережок проколювалися гострими предметами, швейними голками, часто вдома – на кухні і практично без дотримання правил гігієни. Сьогодні прокол вух виконується професіоналами-косметологами з використанням спеціального пістолета.

Щоб правильно, безпечно проколоти вуха, потрібно дотримати ряд правил, тому що від такої, здавалося б, нескладної маніпуляції, як пірсинг, залежить здоров`я цілого організму.