Корекція та фарбування брів

 

фото40

Самостійна корекція форми брів – справа не швидка. І на неї постійно не вистачає часу. Крім того, процес оформлення брів буває болючим. У підсумку, то брови не виходять симетричними, то лінія йде «не туди» ….

Але ж від форми брів залежить так багато! Згадайте, як ми бачимо емоції. Подив – брови підняті, сумнів, невдоволення – брови виглядають похмурими, захоплення – брови «злітають». І люди, які дивляться на вас, підсвідомо «зчитують» форму брів, щоб визначити ваш характер і настрій.

Помилки при корекції і фарбуванню брів обходяться дорого:

  • Занадто підняті після фарбування брови – і вас можуть прийняти за вічно здивоване дівча.
  • Низька лінія брів – і люди бачать вас хмурою з «важким» поглядом і вічним невдоволенням.
  • Намальована ниточка може перетворити вас в «ляльку»
  • Занадто густі або темні брови додадуть вам в очах оточуючих не один рік.
  • А помилки вибору тону при фарбуванні брів можуть зробити вас просто посміховиськом.

Крім того, не тільки колір брів, але і форма брів може підкреслити або навпаки, згладити такі особливості, як вузький лоб, квадратне підборіддя, занадто довге або навпаки кругле обличчя.

Майстер салону Центру краси та здоров’я «Єва» за допомогою мініатюрних ножиць і пінцета акуратно надасть вашим бровам форму, яка підкреслить вашу природну красу, зробить ваш погляд виразним і яскравим.

Після коригування фахівець підбере ідеальний відтінок для ваших брів, запропонує вам професійне фарбування брів або порекомендує тон косметики, яку вам варто використовувати.

А якщо ви хочете отримати ідеальні брови дійсно надовго, зверніть увагу на мікроблейдинг брів.