Мікроблейдинг

 

фото38

Брови – одна з домінуючих рис обличчя: від їх форми залежить привабливість, вираз очей, ефектність і виразність погляду. Так що вкрай важливо «поставити» їх таким чином, щоб підкреслити всі свої достоїнства, а недоліки – повністю приховати. І з цим завданням як ніщо краще впорається техніка мікроблейдингу брів.

Мікроблейдинг (від англ. Microblading – «мікролезо») – відносно нова техніка створення найтонших волосків в зоні брів за допомогою мануального татуажу, який виконується спеціальним скальпелем.

Мікроблейдинг брів виконується дуже тонким лезом, за допомогою якого пігмент заноситься в епідерміс. Завдяки тому, що колоруючий агент розташований ближче до поверхні шкіри (у порівнянні зі стандартним машинним татуажем), з’являються дуже чіткі, тонкі штрихи, тому не помітно ніяких «мазків» або розмитості під шкірою. Ручна робота в підсумку виглядає тонше – зрозуміти, що це не натуральні волоски неможливо, навіть уважно до них придивившись.

Використовується місцевий анестетик (група лідокаїну або «ЕМЛА»), щоб знизити чутливість в області обробки. Сама процедура займає близько двох годин, іноді більше, іноді менше – залежно від характеру проблеми і ефекту, який бажає отримати клієнт.

Почервоніння і набряк зазвичай зникають протягом години після процедури. Час повного загоєння також варіюється від людини до людини. Як правило, воно займає від одного тижня до десяти днів: за цей період в зоні утворюється корочка, яка незабаром відшарується, залишивши легке лущення. Після цього можна буде оцінити, наскільки добре «ліг» пігмент. Можливо, буде потрібна додаткова корекція (підправити результати можна в період від чотирьох до восьми тижнів після першої процедури).

Протягом першої доби не варто навіть умиватися, а протягом мінімум тижня потрібно зберігати шкіру чистою і сухою – це означає, що варто виключити плавання, фізичну активність, стимулюючу пітливість, а також уникати засмаги або тривалого перебування на сонці. Протягом перших місяців не рекомендовано робити пілінги.

Мікроблейдинг брів – метод, який ідеально підходить для тих, хто має занадто рідкі і тонкі брови і хоче таким чином поліпшити контур або густоту своїх брів. Цей метод татуажу забезпечує більш природний їх вид, так як штрихи максимально схожі на натуральні волоски, незалежно від кількості власних. Даний спосіб може стати оптимальним варіантом приховати косметичний недолік для тих, кого турбують лисини в бровах, що утворилися в результаті шрамів. Люди, які страждають від алопеції або інших трихологічних патологій, які пов’язані з випаданням волосся також зможуть оцінити переваги методу мікроблейдингу. Мікроблейдинг брів – техніка, також цілком підходяща для представниць прекрасної статі, які просто незадоволені своїми бровами, будь то їх форма, ширина або густота.

У порівнянні з традиційною технікою татуажу, мікроблейдинг вважається напівперманентним методом, тобто він не настільки стійкий і вимагає періодичного оновлення. У більшості випадків результати мікроблейдингу можуть зберегтися на період від 12 до 24 місяців, в залежності від різних факторів, що впливають на процедуру – якість фарб, глибина надрізів, догляд за обличчям та зоною обробки в перші дні після мікроблейдингу і густота натуральних брів, а також тип шкіри.