Макіяж

 

фото37

Все починається з помади …. потім змінюється зачіска, а потім – життя!

 

Термін «макіяж» походить від французького maquillage «прикрасити себе» і означає нанесення на поверхню шкіри обличчя різного виду спеціалізованої декоративної або професійної косметики з метою прикрасити, а також для приховування існуючих вад.

Візаж – це гармонійне поєднання макіяжу, зачіски і всього вигляду людини, це мистецтво підкреслити всі достоїнства особи за допомогою декоративної косметики.

Обличчя – це Ваша візитна картка. А макіяж відображає Ваше відношення до моди і уявлення про себе. Коли макіяж відповідає внутрішньому “Я” і настрою жінки, він робить її привабливішою: вона добре виглядає і чудово себе почуває.

Наш макіяж допоможе Вам:

  • повсякденний – відчувати себе природньо красивою вдома, на роботі, в гостях;
  • вечірній – стати розкутішою, відпочити, стати чарівною;
  • діловий – підкреслити свою значимість, необхідність діловим партнерам;
  • весільний – бути досконалою в усьому!

Умілі руки майстра-візажиста легко і невимушено додають обличчю необхідні риси, приховують недоліки і ненав’язливо підкреслюють достоїнства. За допомогою професійного макіяжу можна досягти самих різних ефектів: від корекції серйозних дефектів зовнішності до створення фантастичного образу. Професійні косметичні засоби кращих світових брендів, створені на натуральній основі, додадуть макіяжу природність, збережуть його бездоганним протягом довгих годин.

Ми працюємо з кращими фірмами-виробниками декоративної косметики – Inglot, MAC, CINECITTA, Atelier, навчаємося у іменитих майстрів і постійно підвищуємо свою кваліфікацію.

 

Довірте своє обличчя професіоналам!