Консультація дерматолога

 

фото28

Одна із запорук успіху в сучасному суспільстві – бездоганний зовнішній вигляд. Тому, в першу чергу, при зустрічі люди звертають увагу на шкіру обличчя і стан волосся співрозмовника, які несвідомо сприймаються як головні ознаки здорового організму.

Проблеми з внутрішніми органами завжди відображаються на стані шкірних покривів, тому практично всі шкірні захворювання вимагають лікування із застосуванням комплексного підходу під контролем досвідченого лікаря.

Кваліфіковані фахівці, використовуючи сучасні методи діагностики, знаходять справжню причину захворювань і усувають її, не витрачаючи часу і грошей пацієнта на неефективне в цілому заліковування симптомів. Тільки такий підхід дозволяє гарантувати успішне позбавлення від хвороби.

Первинна консультація дерматолога

Поява на шкірі висипань або свербежу, найбільш частих симптомів шкірних хвороб, є приводом для термінового візиту до лікаря. Дерматологічні проблеми часто тягнуть за собою серйозні ускладнення, тому не варто сподіватися, що симптоми зникнуть самі по собі, а краще звернутися до дерматолога.

Своєчасне звернення до кваліфікованого фахівця допоможе розпізнати проблему в зародку і в найкоротші терміни позбутися від неприємних симптомів.

Первинна консультація фахівця дерматолога включає:

  • аналіз скарг пацієнта
  • огляд шкірних покривів
  • постановку попереднього діагнозу

При необхідності можуть призначати додаткові обстеження, аналізи, шкірні тести та ін.