Масажі

 

фото25

Масаж – не розкіш, а необхідність для підтримки здоров’я. Масаж благотворно впливає на серцево-судинну систему, покращує кровообіг, усуває застійні явища, покращує роботу серця, а також робить істотний вплив на суглобовий апарат, центральну і периферичну нервову систему, опорно-руховий апарат, обмін речовин.

Як доводять дослідження лікарів, майже в 60% випадків регулярний масаж голови, комірцевої зони, спини допомагає нормалізувати тиск, усунути симптоми хронічної втоми, депресії, головних болів.

Крім традиційних видів масажу – загального масажу, масажу комірної зони і масажу спини ми пропонуємо специфічні масажі.

Лімфодренажний масаж

Гарний стан залежить від основних систем організму, насамперед лімфатичної, яка, подібно кровоносної, пронизує всі тканини організму. У лімфу (рідина білого кольору) скидаються токсини, віруси, продукти розпаду клітин.

На жаль, лімфатична система дуже вразлива. З віком у людини у зв’язку з різними захворюваннями, неправильним харчуванням, курінням, малорухливим способом життя і стресами лимфоток сповільнюється. В результаті поганої роботи системи очистки в тканинах накопичуються токсини. Наслідки – синці та мішки під очима, поганий колір обличчя, набряклість, целюліт.

Одне з найбільш ефективних засобів допомоги – лімфодренажний масаж. Він звільняє лімфатичні протоки і судини, що дозволяє транспортувати шлаки до місця утилізації, гармонізує, повертає загальну збалансованість роботи всіх органів.

Антицелюлітний масаж

Сьогодні целюліт розглядається як естетична проблема, однак причина його далеко не естетична і криється в порушенні крово і лімфообігу, а також в набряку стінок дрібних судин в місцях його утворення.

Методика антицелюлітного масажу спрямована на комплексне поліпшення стану стінок кровоносних судин, стимуляцію припливу і відтоку крові лімфи і міжклітинної рідини в певних частинах організму за допомогою спеціальних масажних технік. Це призводить до швидкого, потужному і стабільного результату: усунення целюліту і надлишків жирових відкладень, і, як наслідок, – позбавлення від зайвих кілограмів.

Так само антицелюлітний масаж сприяє виведенню шлаків і поліпшує обмінні процеси в організмі, що також сприяє спалюванню підшкірного жиру.

 Бамбуковий масаж для тіла.

Це ексклюзивна техніка, основною ціллю якої є релаксація, відновлення і лімфодренаж. Це потужна техніка з сильними біостимулюючими і реактивуючими характеристиками. Цей масаж ідеально підходить для чоловіків (особливо для спортсменів, так як відбувається стимуляція нервово-м’язевих тканин, що посилює заспокійливу і розслаблюючу дію) і для жінок (при наявності целюліту, завдяки посиленню дренажних і відновлюючих властивостей).

Масаж New Global Snelling.

Це інноваційний професійний інструмент, який забезпечує негайний результат після перших же сеансів. Розблоковуються суглоби, очищається лімфатична система, виводиться надлишкова рідина, активізується мікроциркуляція, що необхідна при боротьбі з целюлітом будь-якого типу. Ця вражаюча холістична методика впливає не лише на тіло й обличчя, але і на стан душі, приносячи із собою відчуття неймовірної легкості і глибокої релаксації.