Міостимуляція з апаратом Futura Pro

 

Фото23

Міостимуляція Futura Pro включає кращі апаратні методики догляду за обличчям і тілом: біоелектричну стимуляцію, міостимуляцію, мікрострумову терапію, електроліполіз, лімфодренаж, електроакупунктури і ультразвук.  Futura Pro дає унікальну можливість впливати відразу на всі системи організму і протягом одного сеансу проводити відразу комплекс необхідних взаємно доповнюючих і підсилюючих дію одна одної процедур, діючи на існуючу проблему у всіх напрямках, з урахуванням фізіологічних особливостей організму і етапів лікування .

Futura Pro дає унікальну можливість на кожній окремо взятій ділянці тіла проводити саме ту процедуру, яка необхідна, наприклад електроліполіз на животі, дренаж на стегнах і зміцнення м’язів на сідницях.

Що може Futura Pro?

Futura Pro – це необмежений діапазон можливостей: корекція фігури , схуднення і усунення зайвої ваги , формування контурів , лікування целюліту , зменшення жирових відкладень , поліпшення форми грудей , лімфодренаж , підвищення тонусу і працездатності м’язів, відновлення фігури після пологів, зволожуючий масаж, антистресові процедури.

Крім різноманітних і високоефективних естетичних програм Futura Pro об’єднує в собі лікувальні програми ( акупунктура , рефлексологія ), реабілітаційні програми, спортивні програми .

Процедури Futura Pro – прекрасна альтернатива виснажливим тренуванням у спортзалі! Одна з основних перешкод у досягненні позитивних результатів корекції фігури шляхом фізичних вправ – це час, необхідний для активізації необхідних груп м’язів.  Часто навіть тривале тренування не дозволяє достатньою мірою задіяти всі групи м’язів, що відповідають за формування зовнішніх контурів тіла. Наприклад, м’язи живота вимагають виснажливих і трудомістких фізичних вправ, за допомогою яких жінки можуть підтягнути живіт, а чоловіки здійснити свою мрію про заповітні « кубики » на пресі. Іноді люди витрачають години, тренуючи не ті групи м’язів, і засмучуються, коли бажаний ефект не досягнутий.

При використанні електронних програм Futura Pro кожен м’яз може бути простимульовано індивідуально. Це дозволяє спеціалісту вибирати програми безпосередньо для тих груп м’язів, які відповідають за форму конкретної ділянки тіла , і миттєво активізувати їх.

Під час фізичних вправ м’язи використовують приблизно 50-60 % свого потенціалу, міостимуляція Futura Pro дозволяє реалізувати 80-90% м’язового потенціалу і довше підтримувати м’язи в стані активності .

Таким чином , перевагою фізіотерапевтичних методів корекції фігури є можливість миттєвої активації необхідних м’язових груп без стресів і зусиль.

Середні витрати енергії за 30 хвилин при різних видах діяльності  (активні кілокалорії, витрата за 30 хвилин):

 • Аеробіка ( низькоінтенсивний вплив) – 189
 • Їзда на велосипеді (відновлення 8 км / ч) – 120
 • Їзда на велосипеді (помірна 16 км / ч) – 303
 • Їзда на велосипеді ( інтенсивна 24 км / ч) – 486
 • Стрибки – 303
 • Степ аеробіка – 225
 • Плавання – 267
 • Вправи для підвищення тонусу – 120
 • Ходьба (помірна ) – 144
 • Ходьба ( інтенсивна ) – 195
 • Йога – 93

Процедури на апараті Futura Pro дозволяють за 30 хвилин спалити 203 кілокалорії .

30 – хвилинна процедура на Futura Pro за енерговитратами еквівалентна аеробіці, інтенсивній ходьбі і середній фізичній роботі .

І на заключення…

Унікальне технологічне рішення апарату дозволяє отримати швидкі і стабільні результати , досягаючи оптимального біологічного ефекту при мінімальному часі впливу. Сотні тисяч жінок і чоловіків у всьому світі оцінили ефективність програм корекції фігури Futura Pro без виснажливих тренувань і дієт!