Елос-епіляція

 

Фото21

ЕЛОС- епіляція – новітня технологія в естетичній медицині

Вже давно минули ті часи, коли жінки практично не приділяли уваги небажаному волоссі на тілі. Сучасні красуні розуміють – гладенька і чиста шкіра робить жінку не лише красивою і привабливою, але й говорить про її акуратність, охайність, турботу про себе. Тому на боротьбу із зайвим волосся витрачається багато часу, сил і засобів. В хід ідуть мазі, креми, бритви, депілятори. Однак, результати таких методів часто бувають не дуже приємні – порізи, опіки, біль, та й волосся, незважаючи на всі старання, зникає лише на деякий час.

Центр краси та здоров`я «Єва» пропонує зовсім інший метод видалення небажаного волосяного покриву за допомогою  інноваційної технології епіляції ELOS .

ЕЛОС- епіляція – це єдиний спосіб раз і назавжди без болю позбутися волосяного покриву на будь-якій ділянці тіла! У всьому світі вона визнана найбільш комфортною, безпечною і ефективною процедурою для видалення волосся! Позбутися волосся на обличчі і тілі стало ще простіше і доступніше!

Технологія епіляції ELOS набагато ефективніша і комфортніша в порівнянні з іншими видами епіляції, тому що ЕЛОС-епіляція – це не фото епіляція і не лазерна епіляція, а поєднання одразу двох видів енергій.

Таке поєднання дозволяє найбільш точно руйнувати структуру волосу, припиняючи його ріст. На сьогоднішній день ЕЛОС-епіляція визнана в усьому світі як один із самих безпечних методів епіляції.

ЕЛОС-епіляція сумує всі переваги існуючих технологій: фотоепіляції, лазерної епіляції , електроепіляції , поєднує електричну і оптичну енергію. У процесі процедури волосяний фолікул руйнується під одноразовим впливом енергії високочастотного світлового імпульсу і струму.

Розшифровується абревіатура « elos » як « електро-оптична синергія » , тобто спільний вплив двох видів енергії : електричного «корисного » струму і світлової енергії , що і робить її більш ефективною. У процесі даної процедури світловий імпульс високої частоти і електричний струм , потрапляючи на шкіру, проникають в поверхневі її шари, досягаючи волосяних фолікулів, які руйнуються без можливості відновлення.

Переваги технології ЕЛОС – епіляції перед іншими методами видалення небажаного волосся:

  • ЕЛОС- епіляція проводиться швидко і комфортно переноситься будь-яким типом шкіри;
  • можна видалити і світле волосся;
  • зведений до мінімуму ризик опіків і депігментації.

За допомогою ЕЛОС – епіляції можна видалити будь-який тип волосся , в той час як фотоепіляція не руйнує сиве і світле волосся . При ЕЛОС – епіляції – фолікул повністю руйнується, а після проведення повного курсу процедур можливість росту волосся в оброблюваній зоні скорочується до мінімуму.

Але, в цілому, жоден з існуючих методів епіляції не дає швидкого результату. Пов’язано це з циклом росту волосся. Існує три фази росту волосся: активна, перехідна і фаза спокою. Метою кожної сеансу епіляції є руйнування волосяного фолікула в активній фазі.

Всі фолікули, які були не в активній фазі , видаляються в наступному сеансі епіляції. Крім цього, кількість процедур епіляції залежить від того, який у вас тип волосся – світле і тонке волосся вимагають більшої кількості процедур Елос – епіляції, тоді як темні і пігментовані – меншого .

Перед сеансом епіляції досвідчений лікар-дерматокосметолог збирає детальну інформацію про стан здоров’я пацієнта, його тип шкіри, колір волосся і т.д., оскільки результат процедур залежить від жорсткості самого волосся, типу шкіри, кольору, від товщини її поверхневого шару

На прийомі пацієнт розташовується в зручному кріслі, надягає темні окуляри – і процедура починається. Залежно від зони впливу процедура може тривати від 15 хв. до 2 годин. У цей час пацієнт може розслабитися, послухати музику. Завершується процедура змиванням гелю.

Необхідність проведення неодноразового сеансу епіляції полягає в тому, що випромінювання діє лише на «активовані» волосяні цибулини, тобто на волосся в стадії росту. Адже частина цибулин під час першої епіляції, як правило, знаходиться у стадії спокою – на них лазерне випромінення не впливає. За одну процедуру руйнується 10-11% волосяних фолікул і волосяних сосочків, що приводить до повної зупинки росту волосся на даній ділянці шкіри. Досягається ефект , який до цього не давав жоден метод (лазерна або фотоепіляція). За допомогою E – Light обробляється один квадратний сантиметр шкіри менше, ніж за одну секунду.

Необхідно почекати певний час, щоб чергова генерація волосся вступила у фазу зростання – тоді їх видалення не складе труднощів.

Незважаючи на те, що відчутний ефект буде вже після першої процедури епіляції, для повного видалення волосся назавжди, як правило, необхідно від 8 процедур з інтервалом від 3 до 6 тижнів.

Епіляція ЕЛОС системою E – Light практично виключає протипоказання для проведення процедур , тому що це більш досконала і безпечна технологія .

Проте протипоказанням для лазерної епіляції є онко захворювання та вагітність. Не проводять лазерну епіляцію на уражених ділянках шкіри при екземі, псоріазі і пігментації. Подібні виступи на шкірі, а також родимки, прикриваються білою тканиною, яка не пропускає лазерний промінь. Також у випадках, коли шкіра засмагла, застосування лазера може призвести до появи опіків. В усіх інших випадках даний вид епіляції є повністю безпечним.

E – Light – це не тільки система видалення волосся назавжди , а й система догляду за шкірою. Тому після неї, Ви можете пройти інші косметичні процедури, спрямовані на зволоження, живлення і підвищення пружності шкіри.

Напередодні, перед процедурою необхідно вирівняти волосся за допомогою простого гоління в домашніх умовах.

До початку проведення процедури, волосся рівномірно відростають (до 1-2 мм), саме така довжина волоса дозволяє найбільш ефективно проводити основний курс видалення волосся , тому що короткий стрижень волосини прискорює і покращує проведення енергії , тим самим, руйнуючи волосяний фолікул і волосяний сосочок.

Нюансом є татуювання на ділянці видалення волосся. Так як лазер може його дещо висвітлити перед процедурою на маленькій частині татуювання слід спробувати, чи колір не буде змінюватися під дією лазера.

Якщо після 12 процедур результату немає, то імовірно ,що є проблеми в організмі. Тому варто звернутися до гінеколога або ендокринолога. Скоріш за все із-за неправильно підібраних гормональних препаратів, тривалого вживання знеболюючих чи антибіотиків порушений гормональний стан, що супроводжується надлишковим ростом волосся. Тому в такому випадку потрібно лікувати причину.