Хімічні пілінги

 

Фото19

Хімічний пілінг – це процедура нанесення на шкірний покрив препаратів на основі різних кислот з метою омолодження шкіри, надання їй еластичності, пружності і здорового кольору. Також дана процедура призначається для видалення таких косметичних дефектів на обличчі, як:

  • вугрова хвороба (акне )
  • пігментні плями різної етиології,
  • рубці, шрами і наслідки вугревої хвороби
  • гіперкератоз
  • фотостаріння

Хімічний пілінг чудово справляється з проблемною шкірою обличчя, схильною до жирності. Призначається з метою профілактики зморшок, інших вікових змін і передчасних ознак старіння.

Пілінг обличчя – далеко небезпечна процедура, якщо її проводить недостатньо кваліфікований косметолог, оскільки в основі пілінгу лежить контрольоване пошкодження верхнього шару шкіри, спрямоване на подальшу регенерацію і ремоделювання . В нашому центрі краси та здоров’я процедура хімічного пілінгу проводиться кваліфікованим фахівцем, який попередньо огляне Вашу шкіру, визначить її тип і дасть необхідні рекомендації стосовно домашньої підготовки.

Сеанс починається з того, що Ваша шкіра очищається і знежирюється спеціальними засобами для нормалізації кислотного балансу. Діюча речовина рівномірно розподіляється на шкірі, після чого ретельно видаляється і обробляється постпілінговим спеціальним складом , який нейтралізує кислоту.