Кріоліфтинг

 

Фото14

Фахівці в галузі естетичної медицини вважають , що кріотерапія , тобто лікування холодом , як і раніше залишається одним з найбільш безпечних і фізіологічних лікувальних методів. Його дія заснована на реакції судин на зниження температури. Нанесення холоду на шкіру викликає рефлекторне звуження судин, а слідом за цим їх розширення, що робить шкіру більш проникною і дозволяє поліпшити проникнення активних речовин в глибокі шари дерми. Кріоліфтінг рекомендований в першу чергу як профілактика і лікування процесів старіння, лікування жирної шкіри, реабілітація після хірургічних операцій, механічної, хімічної та лазерної дермабразії.

 

Як проходить процедура?

Дотики насадки апарату Кріоліфт нагадують вмивання кубиками льоду, тільки з моментальним результатом. Перший етап – демакіяж . Спочатку майстер очищає обличчя від косметики і шкірних забруднень, щоб підготувати шкіру до процедури. Другий етап – масаж з гелем. На шкіру наноситься спеціальний вітамінний коктейль . Його формула повністю повторює компонентний склад клітини шкіри, додатково включає дванадцять вітамінів, амінокислоти (поліпшення білкової структури ) і мінерали (підтримання іонного балансу). Потім насадкою апарату Кріоліфт косметолог робить лінійні і кругові рухи. Цікаво , що у різного роду рухів свої показання: якщо потрібно просто впровадити засіб у шкіру, майстер застосовує лінійні погладжування, для ліфтингу – потрібен круговий масаж . Оптимальна температура для глобального ефекту – мінус 20 градусів, але можна вибирати індивідуальний режим. Після процедури відчуття на шкірі, як після легкого морозцю, дуже приємні. Відразу після процедури шкіра червонувата (тут не тільки холод діє , а й маска після процедури), але вже через 10-15 хвилин почервоніння сходить і залишається тільки ніжний здоровий рум’янець. Кріоліфтінг – процедура курсова. Оптимально проводити дві процедури на тиждень протягом місяця.

 

Який досягається ефект?

Вітамінний коктейль дає ефект моментальної краси: шкіра буквально на очах стає пружною і шовковистою. У холоду своя місія: шкіра підтягується, пропадає в’ялість і друге підборіддя, розгладжуються дрібні зморшки. Властивість апарату Кріоліфт – різко звужувати і розширювати судини – надає шкірі рум’янець і свіжість.

 

Описи клієнток ,що робили цю процедуру приблизно такі:

Процедура приємна, дуже освіжаюча. Якщо робити один раз, то ефект тримається недовго, ну максимум 2 дні. Але вигляд обличчя звичайно в перший вечір вражає … Вилиці просто тріщать, ідеальний овал обличчя, дійсно миттєва краса. Взагалі, краще робити цю процедуру курсами по 10 процедур. Тоді шкіра підтягується, сходить пігментація і дрібні судини в районі очей. Вплив, звичайно індивідуальний, проте завжди позитивний.