Елос-видалення пігментних плям

 

фото12б

Нерівномірний колір шкіри, пігментні плями – проблема, якою страждають більшість населення і яка псує зовнішній вигляд. Коли ми вдаємося до лікування цієї проблеми різними кремами, масками – результат не завжди є.

Одні із  найпопулярніших видів пігментації – це веснянки та пігментні плями, які з’являються після 40 чи після народження дитини.

Основні із причин виникнення пігментації є такі:

  • Авітаміноз
  • Вагітність
  • Опік
  • Ускладнення від якоїсь хвороби
  • Результат косметичних засобів із відбілюючим ефектом

Найновітніша технологія видалення пігментних плям назавжди – технологія ELOS

Медична косметологія дозволяє позбутися пігментних плям не тільки косметичними засобами, але й із застосуванням апаратної технології, яка дозволяє позбутися пігментації не тільки на зовнішніх шарах шкіри, але глибше НАЗАВЖДИ!

Метод ELOS позбавлення пігментних плям розроблена ізраїльськими лікарями, які запропонували поєднати радіохвилі із світловою енергією.

ELOS позбавлення пігментних плям діє так: спочатку на шкіру впливає інфрачервоне світло, яке приводить пігментні плями до потрібної температури. Тоді у нагріті на пігментні клітини впливає струм, яким і позбавляє остаточно шкіру від пігментації.

ELOS позбавлення пігментних плям – технологія, яка абсолютно безпечно та майже безболісно видаляє пігментні плями будь-якого походження!

Застосування даного методу дозволяє не тільки позбутись пігментних плям, але й попередити подальше їх виникнення.

Курс лікування від 5 процедур. Одразу після проходження першої процедури є помітні результати. Кількість процедур призначає лікар в залежності від масштабів та кількості пігментації