Ліпофілінг (заповнення жиром) і ліпографтінг (пересадка жиру) – це корекція овалу обличчя і фігури за допомогою пересадки власної жирової тканини пацієнта з однієї зони в іншу за допомогою ін’єкцій.
Суть маніпуляції полягає в тому, що у пацієнта з різних зон з достатньою кількістю підшкірного жиру, наприклад, стегон або живота, за допомогою спеціального шприца забирають певну кількість жирового шару. Голка такого шприца (канюлі) має закруглення, тому пошкодження нервів і великих кровоносних судин не відбувається. На наступному етапі отримана субстанція піддається обробці – її очищають від фракції крові та знеболюючих препаратів, які забезпечують анестезію. Найбільш тривала частина процедури полягає в поступовому введенні отриманої жирової тканини тонким шаром в зони обличчя або тіла, що вимагають корекції (підшкірні, міжм’язові).
Ліпофілінг допомагає усунути величезну кількість косметичних і естетичних недоліків:
Усунення носогубних складок
Усунення слізних борозен
Корекція форми підборіддя і скулових областей
Моделювання контуру і розміру губ
Корекція овалу обличчя
Естетичної корекції вікових змін рук та обличчя;
Корекції втягнутих рубців;
Вирівнювання нерівностей після ліпосакції;
Збільшення грудей і сідниць;
Покращення контурів гомілок і стегон, виправлення кривизни ніг.
Перевагою ліпофілінга перед контурною пластикою є більша безпека. Крім заповнення об’єму ще поліпшення структури шкіри за рахунок рекордної кількості стовбурових клітин. Немає потреби в регулярному додаванні.
Ефективність залежить вірного визначення показань для його проведення, яке має грунтуватися на глибокому аналізі наявного дефекту, стан зон для забору жирової тканини і очікувань пацієнта. На жаль, якщо на тілі пацієнта немає значних надлишків підшкірно-жирової клітковини, то виконати трансплантацію великих обсягів жирової тканини просто неможливо.
Дізнатись ціну