Дієтолог—це спеціаліст, що безпосередньо займається харчовим статусом людини. Такий спеціаліст сповна надасть Вам рекомендації з питань правильного харчування, здорового способу життя, допоможе правильно і коректно скласти раціон для пацієнтів, що ставлять цілі з метою досягнення певних результатів, пов’язаних зі здоров’ям чи вагою. Крім того, фахівець-дієтолог займається лікуванням і профілактикою захворювань – складанням раціону лікувального харчування.

Похід до спеціаліста буде супроводжуватися детальним опитуванням ,починаючи від ваги під час народження (що дуже важливо знати, запитати по можливості у своїх батьків чи знайти медкарту з дитинства), до анамнезу дитячих захворювань, захворювань інфекційного генезу в дорослому віці, висновків обстежень інших спеціалістів (якщо такі консультації були ), про досвід самостійної корекції харчування, шкідливі звички, фізичну активність та гінекологічний статус. Далі проводиться вимірювання зросту, об’ємів, ваги тіла. За необхідності, для правильно визначення причин проблем з вагою та здоров’ям, можуть бути призначені такі додаткові дослідження:dietolog

1.Загальний аналіз крові
2.Біохімічний аналіз крові (що дасть більше інформації про роботу нирок, печінки та підшлункової залози)
3.Ферментативний аналіз роботи підшлункової залози
4.Аналіз на рівень глюкози крові
5.Аналіз на рівень глікозильованого гемоглобіну
6.Аналіз на рівень гормонів щитоподібної залози
7.Аналіз на рівень жіночих статевих гормонів (тільки для жінок)
8.Аналіз на рівень гормону кортизолу
9.Мікроелементний аналіз волосся
10.Біоімпедансну діагностику (за особистим побажанням пацієнта)

Часто, ігнорування внутрішніх проблем, котрі можливо ще й не мають яскраво вираженої симптоматики , призводить до безрезультатності самостійних спроб схуднути чи набрати вагу, а також поліпшити своє здоров’я та загальне самопочуття.

Консультант з дієтології допоможе, при побажанні пацієнта, або за необхідністю, настійливо порекомендувати та підібрати правильний комплекс мікронутрієнів (вітамінів ,мінералів та жирних кислот).
Всі дієтологічні рекомендації та підбір харчування відбувається індивідуально і на основі 50-80-ти відсоткової близькості до звичного раціону, улюблених харчових продуктів кожного пацієнта! Щоб процес переходу на здорове та правильне харчування був легким та приємним, а досягнення поставлених цілей приносило лиш задоволення та гарний настрій !