Сучасних людей можна назвати щасливими, тому що у них є прекрасна можливість пройти дослідження і визначити ризики розвитку тих або інших хвороб. Рання діагностика і встановлення причини хвороби допоможе вчасно розпочати успішне лікування.

Що ж таке моніторинг живої краплі крові?
Моніторинг живої краплі крові – це методика дослідження всіх систем організму шляхом розгляду капілярної живої краплі крові, яка зазвичай береться з пальця.
Діагностика крові є досить важливим компонентом у сучасній медицині. Велике значення у підготовці та проведенні процесу терапії діагностика по краплі крові має через свої широкі можливості для дослідження причин виникнення хвороб. В ході проведення процедури діагностики крові, лікарі збирають всі потрібні їм дані про те, як працює організм, за якими потім робляться висновки про наявність захворювань і плануються заходи з лікування, як самої хвороби, так і причин, що призвели до її виникнення. Також дана діагностика здатна дати уявлення про можливості організму до самовідновлення.
f1970c59582526a56b832bc4ac680997
В ході проведення моніторингу живої краплі крові можна побачити в крові наступне:
– Наявність в крові паразитів
– Наявність в крові кристалів
– Стан і параметри лейкоцитів, еритроцитів і т.п.
– Те, в якому стані знаходиться імунітет
– Наскільки кров насичена мікроелементами
– Рівень холестерину і цукру в крові
– Наявність грибків, глистной інвазії, хвороботворних бактерій, вірусів
– Наявність схильності до інфарктів, інсультів, онкології
– Те, як працює печінка, чи здорові нирки
– Рівень в’язкості плазми та ін
– Діагностика крові здатна показати, де в організмі є порушення і дозволяє оперативно розробити і вжити заходів з протидії захворювань. Також з її допомогою можна досліджувати те, як розвиваються ті чи інші захворювання, як протікає лікування хронічної втоми та інші порушення у функціонуванні організму.

Дослідження по живій краплі крові проводиться із застосуванням темнопольного мікроскопа. Зображення передається на екран монітора і дає можливість дивитися за всіма процесами, що відбуваються в крові. Дана методика дозволяє спостерігати за станом лейкоцитів, еритроцитів та інших елементів, визначати наявність шкідливих речовин і мікроорганізмів. Хід процедури моніторингу живої краплі крові значно відрізняється від стандартного біохімічного аналізу крові (ще його називають кількісним), який, як правило, проводиться тільки через кілька годин, коли вся мікрофлора крові загинула. При біохімічному аналізі проводиться підрахунок рівня еритроцитів, лейкоцитів і інших елементів, і, якщо їх кількість знаходиться в межах норми, то вважається, що кров хороша. Проте в даний час відомо, що дане судження може бути помилковим.

Також одним із значних переваг процедури моніторингу живої краплі крові є той факт, що пацієнт може сам бачити те, що відбувається в його крові, спостерігаючи зображення, що транслюється на монітор. При цьому лікар може роз’яснювати те, що відбувається на екрані. Дуже часто на моніторі можна бачити досить цікаві явища, наприклад як лямблія притягується до еритроцитів і випиває з них поживні речовини, і як еритроцити при цьому бліднуть. Можна побачити і паразитів крові, що може сильно шокувати пацієнта. Однак після даної демонстрації, як правило, хворі, побачивши, що відбувається в їх крові, починають більш серйозно ставитися до власного здоров’я.

Проведена процедура моніторингу живої краплі крові показує фахівцеві те, які процеси та взаємодії йдуть в крові пацієнта і допомагає визначити можливі причини захворювань, що допоможе запобігти або вилікувати їх.