Корекція форми губ

 

фото6

Фахівці з фізіогноміки стверджують, що чим красивіші губи людини – тим краще його характер! Напевно, багато хто чув, що люди з тонкими губами недобрі і підступні, а з пухкими – м’які і душевні. Психологи стверджують, що ці висновки найчастіше підтверджуються. І, звичайно ж, ніхто не хоче здаватися злим, всі хочуть бути «білими і пухнастими». На жаль не багатьох природа обдарувала яскравими, пухкими, соковитими губами . Та й вікові зміни накладають свій відбиток .

Але ми з вами люди сучасні і можемо швидко заповнити відсутнє там, де ми цього хочемо. І ось якими способами.

Пластика губ допомагає повернути втрачену молодість, позбутися від дефектів, вроджених і набутих, і радикально змінити форму.

Контурна пластика – це збільшення губ за допомогою гелю. Сьогодні для збільшення губ використовуються гелі на основі гіалуронової кислоти – поява таких гелів зробило контурну пластику губ простою і безпечною процедурою. Змінити форму губ, зробити їх більш чуттєвими, легко і безболісно можна в Центрі краси та здоров’я «ЄВА».

На сьогоднішній день, як ніколи актуальна природність. Наша рекомендація – помірне збільшення. Невеликої кількості гелю цілком достатньо, щоб повернути Вашим губам молодість, пружність, зробити їх особливо спокусливими. Найдивовижніше те, що результат ін’єкцій Ви побачите відразу після процедури.

Процедура досить проста: під місцевою анестезією за допомогою мікроскопічних голок в губи вводиться гель. Потім за допомогою масажу губам надається потрібна форма. Після процедури з’являється набряк, який сходить через один тиждень – ось тоді-то можна буде побачити результати. Насолоджуватися ними можливо буде близько року, а після цього процедуру можна повторити. Сам гель, вірніше, гіалуронова кислота, що міститься в ньому, повністю виводиться з організму за 6-10 місяців. Гіалуронова кислота не тільки не завдає шкоди, але і приносить користь, омолоджуючи і оздоровлюючи шкіру.

Гіалуронова кислота – це натуральна речовина, яка міститься в нашій шкірі. Вона затримує молекули води в шкірі, заповнюючи зморшки і формуючи об’єм. Але з віком кількість та вплив цієї кислоти знижуються, що веде до змін якості шкіри: щоки трохи обвисають, куточки рота опускаються, а губи втрачають свій об’єм, створюючи ефект втоми. В організмі людини в середньому міститься 15 г гіалуронової кислоти. Вона приймає найактивнішу участь не тільки в зволоженні, але і в процесах загоєння, підвищує імунітет і знімає запалення. З віком кількість гіалуронової кислоти в тканинах зменшується, викликаючи нездужання і фізичне старіння. У віці 50 років люди мають в 2 рази менше гіалуронової кислоти, ніж у молодості. Нестача гіалуронової кислоти вважається одним з основних факторів старіння всього організму в цілому і таких його ознак, як зменшення рухливості суглобів, зміна зовнішнього вигляду шкіри, різних захворювань серцево-судинної системи та вікових змін зору. Одна молекула цієї кислоти утримує біля себе до 1000 молекул води, «відповідаючи» тим самим за природне зволоження і обсяг шкіри.

Професійні препарати, які використовуються нами для контурної пластики, є безпечними, оскільки гіалуронова кислота є природним компонентом здорової шкіри. Вони застосовуються для зміни контуру, збільшення обєму губ, підняття куточків рота, усунення зморшок, тобто використовуються як для вирішення естетичних завдань, так і для корекції вікових змін. Унікальність препаратів на основі гіалуронової кислоти полягає ще й у тому, що при попаданні в шкіру вони природним чином поєднуються з власною гіалуроновою кислотою організму, доповнюють її, що в значній мірі покращує обмінні процеси в шкірі: вона стає більш пружна і еластична навіть після закінчення дії препарату.

Surdgiderm (Франція) – це гель на основі стабілізованої гіалуронової кислоти. Препарат характеризується високою концентрацією гіалуронової кислоти до 24 мм на 1 гр. Стійкий ефект зберігається до 12 місяців.

Juviderm (Франція) представляє собою гіалуронову кислоту у формі пружновязкого гелю, який є прозорим і гомогенним і має ряд переваг:

  • не вимагає ніякого попереднього тестування
  • отриманий на основі біосинтезу і має нетваринне походження (не дає імунних реакцій)

Ефект Juviderm зазвичай триває від 6 до 10 місяців, іноді більше, – залежно від типу шкіри, місця ін’єкції, обсягу та методу процедури.

Restylane Lipp – рестилайн, розроблений з урахуванням специфічних природних особливостей тканин і структури губ. Цей рухливий гель дозволяє повністю зберегти всю природну міміку рота і при цьому підтримує косметичний ефект протягом довгого часу.

Isogel (Франція) – це монофазний гель, виготовлений з очищеної гіперретікулярной гіалуронової кислоти. Гіалуронова кислота у складі гелю не містить речовин тваринного походження. Препарат характеризується високим ступенем очищення, що гарантує високу толерантність і біосумісність. Стійкий ефект зберігається від 9 до 12 місяців.