op

Косметика Optima

Італія

 

Краса волосся – основа Вашої привабливості в будь-якому віці. Це Ваша таємниця краси, яку потрібно зберігати і підтримувати. Лікувально-профілактична лінія по догляду за волоссям Optima (Італія) рекомендована російським Товариством трихології.

Виробник лінії OPTIMA – Компанія Pink Frogs – була заснована в 1939 році. Спочатку компанія займалася виробництвом косметики для обличчя і тіла. Перша продукція для волосся під торговою маркою OPTIMA була випущена в 1985 році.

Компанія розташована в Італії і поставляє свою продукцію крім Росії до Португалії, Нідерландів, Чехії, Кувейту, Австралії, Сінгапура, США, Мексики, і, звичайно, по самій Італії.

Препарати цієї марки задовольняють основні потреби салонів краси в спеціалізованій косметиці для волосся. Лінію відрізняє грамотно продуманий склад , в якому використовуються найсучасніші активні речовини, дії одного інградіента посилюють дії інших. Компоненти мають здатність глибоко проникати в шкіру і фіксуватися на поверхні волосся, завдяки чому досягається швидкий і тривалий результат. М’які миючі основи зводять до мінімуму ризик негативних реакцій, а парфумерні композиції роблять процедури лікування легкими і приємними.

 

Лікувально-профілактична косметика OPTIMA включає в себе наступні лінії:

  • Лінія від випадання волосся зміцнює волосяні цибулини і стрижні волосся, створює додатковий об’єм.
  • Комплекс компонентів з керамідів, гіалуронової кислоти, амінокислот і вітамінів стимулює ріст нового волосся.
  • Лінія від лупи будь-якого типу знищує мікроорганізми, що викликають лупа, знімає почервоніння і свербіж , зволожує шкіру голови.
  • Лінія для сухого і фарбованого волосся поповнює нестачу вологи, відновлює пошкоджені ділянки волосся і шкіри, захищає від шкідливого впливу сонця, морської та хлорованої води.
  • Лінія для пошкодженого волосся і волосся після хімічної завивки зміцнює внутрішню і зовнішню структуру волосся, знімає електростатичний заряд і сприяє більш легкому розчісування і моделюванню зачіски.